wtorek, Luty 10th, 2015

Zdrowe oczy a ekologia – video

Wprawdzie materiał nakręcony w naszej Specjalistycznej Poradni Okulistycznej OKULUS PLUS w Jaworznie zaczyna się dopiero po 5 minucie to i tak zachęcamy Was do obejrzenia całości: EKOProblem – Zdrowe oczy a ekologia. O zdrowym widzeniu, metodach leczenia i profilaktyce opowiada kierownik naszego ośrodka dr Agnieszka Nowak, specjalista chorób oczu.

Od Anny Kozery, koordynator kampanii „Nie Trać wzroku!” dowiecie się, co należy zrobić z nieużywanymi już okularami, a prowadząca programu przekaże Wam wiele innych ciekawych informacji na temat związku pomiędzy oczami i ekologią. Zaprezentuje też co i jak jeść 🙂

Zapraszamy też na Nową 8 w Jaworznie na badania i do studia optycznego, które znacznie różni się od tego z początku materiału.

EKOProblem – Zdrowe oczy a ekologia

sfera tv

Program współfinansował Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach –  partner naszego projektu, a zrealizowała TV SFERA.


Widzę na 100%, żyję na 100%.

Bezpłatne badania profilaktyczne wzroku

Dowiedz się więcej

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej


www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.parp.gov.pl