czwartek, Październik 23rd, 2014

29.10.2014 koniecznie słuchajcie Radia Piekary!

Jedną z audycji „na żywo”, która gości na antenie Radia Piekary niemal od samego początku istnienia stacji jest „Lekarz radzi”. Jest to szeroko rozumiana promocja zdrowia, w której prowadząca Krystyna Gajdzik  rozmawia z lekarzami różnych specjalności o przyczynach chorób, leczeniu i profilaktyce. Audycja jest „na żywo” co jest dodatkowym atutem ponieważ słuchacze telefonicznie mają możliwość porozmawiania z lekarzem o swoich problemach zdrowotnych. Tym razem gośćmi dziennikarki będzie dr n. med. Agnieszka Nowak, kierownik Specjalistycznej Poradni Okulistycznej OKULUS PLUS w Jaworznie, w której odbywają się nasze bezpłatne badania wzroku oraz Anna Kozera, koordynatorka kampanii „Nie trać wzroku!”.

Panie opowiedzą dlaczego warto wziąć udział w naszej kampanii, systematycznie badać wzrok oraz jak powinniśmy dbać o wzrok kierowcy. Szczególnie polecamy wszystkim, gdyż już za kilka dni 1 listopada. To czas, kiedy nie tylko wcześniej robi się ciemno i wzmożony jest ruch na drogach, ale na jazdę decydują się również osoby, które gorzej widzą po zmierzchu i szczególnie powinny uważać prowadząc samochody.


Widzę na 100%, żyję na 100%.

Bezpłatne badania profilaktyczne wzroku

Dowiedz się więcej

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej


www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.parp.gov.pl