piątek, Październik 17th, 2014

Badamy w Domu Kultury w Jeleniu

dk_jelen_new_2Serdecznie zapraszamy osoby po 40 roku życia do skorzystania z naszych bezpłatnych badań wzroku w trakcie „białej soboty” 25 października 2014 r. w Domu Kultury w Jeleniu.

Białe soboty w tej placówce we współpracy ze Stowarzyszeniem Diabetyków z Jaworzna realizowane są już od kilku lat. W tym roku szeroką ofertę bezpłatnych badań profilaktycznych o diagnostykę wzroku uzupełni personel Specjalistycznej Poradni Okulistycznej OKULUS PLUS w Jaworznie. Obok oceny starczowzroczności dla 40-latków i dodatkowych badań w kierunku wykrycia astygmatyzmu dla osób po 50 roku życia, wszyscy uczestnicy badań będą mieli zweryfikowane widzenie zmierzchowe, w sytuacji olśnienia oraz poczucie kontrastu. Wyniki badań 28. 10. 2014 w Specjalistycznej Poradni Okulistycznej OKULUS PLUS oceni specjalista z zakresu optometrii. Wydruk z oceną stanu widzenia oraz wskazaniem dalszego postępowania przebadani pacjenci będą mogli odebrać osobiście w poradni, ale też zostaną indywidualnie poinformowani telefonicznie.

Zapisy prowadzi personel Domu Kultury w Jeleniu przy ulicy Wiosny Ludów 1 w Jaworznie (tel. 32 614 30 01, 32 614 30 02, 32 614 30 03).

Serdecznie zapraszamy do udziału. Liczba miejsc ograniczona!

 


Widzę na 100%, żyję na 100%.

Bezpłatne badania profilaktyczne wzroku

Dowiedz się więcej

Projekt współfinansowany przez Szwajcarię w ramach szwajcarskiego programu współpracy z nowymi krajami członkowskimi Unii Europejskiej


www.programszwajcarski.gov.pl

www.swiss-contribution.admin.ch/poland

www.parp.gov.pl